ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
baner o nass

Rolety z montażem - Gliwice, Bytom, Śląsk

 Rolety z montażem firma Widok-Dom oferuje w swoich sklepach w miastach Gliwice i Bytom. W naszej ofercie posiadamy nie tylko rolety, ale również żaluzje, moskitiery, plisy oraz bramy rolowane i segmentowe. Wszystkie te produkty dostępne są w kilku rodzajach, dlatego mogą Państwo być pewni, że znajdziecie u nas interesujący Was artykuł.

Rolety z Montażem Gliwice
Rolety z montażem Bytom

Rolety wewnętrzne

Dzięki roletom wewnętrznym pomieszczenia wydają się bardziej przestronne i powiększają się optycznie. Rolety są dużo bardziej funkcjonalne i zajmują mniej miejsca niż niegdyś stosowane firany i zasłony. Rolety wewnętrzne są dodatkowo dużo łatwiejsze w utrzymaniu, ponieważ nie osadza się na nich tyle kurzu co na firanach. Czyszczenie rolet nie wymaga dużo czasu ani używania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy przetrzeć je suchą szmatką. Dzięki temu, że ich konstrukcja jest bardzo prosta, samodzielnie można zająć się ich konserwacją.

Rolety zewnętrzne

Wiele zalet posiadają również oferowane przez nas rolety zewnętrzne. Dzięki zamontowaniu ich na zewnątrz budynku można nimi sterować automatycznie, co zapewnia mieszkańcom bardzo duży komfort użytkowania. Oferowane rolety gwarantują również odpowiedni poziom izolacji akustycznej. Dzięki nim w pomieszczeniu jest znacznie ciszej. Rolety zewnętrzne są dodatkowo świetnym izolatorem przed wpływem warunków atmosferycznych. Niwelują oddziaływanie promieni UV, chronią okna przed wiatrem, deszczem, śniegiem czy gradem. Wśród dostępnych modeli rolet nie brakuje interesujących kolorów i wzorów, dlatego jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas to czego potrzebuje.