ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
baner o nass

Drzwi wewnętrzne z montażem – Bytom, Gliwice, Śląsk

Drzwi wewnętrzne z montażem dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, są ciepłe i energooszczędne. Troszcząc się o różne potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę drzwi wewnętrznych cechujących się dużym zróżnicowaniem zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylistycznym. Wierzymy, że dzięki temu każdy Klient znajdzie u nas drzwi spełniające jego oczekiwania. Wszystkie drzwi, które sprzedajemy, są trwałe i solidne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi płycinowych oraz ramowych. W sprzedaży dostępne są również drzwi wewnętrzne przesuwne, harmonijkowe oraz drzwi składane.

Drzwi płycinowe

Drzwi ramowe

Drzwi płycinowe

Drzwi płycinowe wyróżniają się tradycyjną konstrukcją drewnianą, która opiera się na grubej ramie wykonanej z litego drewna lub tzw. klejonki. Takie rozwiązanie pozawala uniknąć wypaczania drzwi wewnętrznych, a co za tym idzie konieczności ich wymiany. Za usztywnienie konstrukcji odpowiadają poziome i pionowe słupki (szprosy). Powstałe w ten sposób pola zwane płycinami wypełniane są elementami pozwalającymi na doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną.

Drzwi ramowe

Drzwi ramowe opierają się na konstrukcji prostokątnej ramy złożonej z dwóch belek pionowych oraz dwóch belek poziomych wykonanych z płyty drewnopochodnej lub drewna klejonego. Wnętrze ramy wypełniane jest najczęściej elementami dekoracyjnymi, przeszkleniami lub płytą HDF, tworząc wyjątkowy design. Łączone za pomocą piór stabilizujących oraz kołków, cechują się niezwykłą stabilnością oraz wytrzymałością, zapewniając komfort użytkowania przez długie lata. Są one również zdecydowanie cięższe od drzwi płycinowych.