ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
baner o nass

Rolety zewnętrzne Śląsk, Bytom, Gliwice

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem rolet zewnętrznych dla Klientów indywidualnych oraz firm zlokalizowanych na terenie Śląska, a w szczególności w Bytomiu oraz Gliwicach. W asortymencie posiadamy szeroki wybór rolet elewacyjnych i podtynkowych, dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do koloru elewacji lub drzwi wejściowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych, jak i do firm ora ucji publicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewnij sobie prywatność oraz ochronę przez włamaniem

Rolety antywłamaniowe to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz osłonić wnętrze przed oślepiającym blaskiem promieni słonecznych lub całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Rolety sprawdzą się również jako doskonały izolator termiczny zarówno latem, jak i zimą. Ponadto stanowią skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi np. silnym wiatrem, deszczem lub gradem. Mogą być montowane m.in. w firmach, lokalach gastronomicznych, bądź witrynach sklepowych, zapewniając skuteczną ochronę mienia przed włamywaczami. Jednakże równie często właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań zlokalizowanych na niższych piętrach, decydują się na zakup tego typu rolet. Dzięki temu mają pewność, że w nocy żaden włamywacz nie zakłóci im spokojnego wypoczynku, ani nie splądruje mieszkania podczas ich nieobecności.

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe z montażem

W naszej firmie nie tylko kupisz najwyższej jakości rolety antywłamaniowe, ale również możesz zlecić nam ich montaż. W zależności od wybranego modelu, rolety montujemy je na ścianie budynku lub na ramie okiennej. Dzięki wytrzymałej konstrukcji składającej się m.in. z szyn, prowadnic, kaset, profili i systemu sterującego, zapewnią Ci ochronę przez długie lata. Niezależnie od tego czy wybierzesz rolety elewacyjne, czy podtynkowe, wybierając naszą firmę masz gwarancję, że zrobimy to profesjonalnie i fachowo. Zrealizowaliśmy już setki projektów dla odbiorców indywidualnych oraz firm z Bytomia, Gliwic i okolicznych miejscowości. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie lub odwiedź jeden z naszych salonów firmowych.