ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
baner o nass

Rolety wewnętrzne Śląsk, Gliwice, Bytom

Dzięki roletom wewnętrznym pomieszczenia wydają się bardziej przestronne i powiększają się optycznie. Rolety są dużo bardziej funkcjonalne i zajmują mniej miejsca niż niegdyś stosowane firany i zasłony. Rolety wewnętrzne są dodatkowo dużo łatwiejsze w utrzymaniu, ponieważ nie osadza się na nich tyle kurzu co na firanach. Czyszczenie rolet nie wymaga dużo czasu ani używania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy przetrzeć je suchą szmatką. Dzięki temu, że ich konstrukcja jest bardzo prosta, samodzielnie można zająć się ich konserwacją.

Szeroki wybór rolet wewnętrznych z montażem

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór rolet wewnętrznych z montażem. W sprzedaży dostępne są m.in. rolety dzień-noc, rolety harmonijkowe i rolety „3D”. Jeśli zależy Ci na szczelnym zasłonięciu okna, polecamy modele rolet z prowadnicami, które gwarantują doskonałe przyleganie materiału do ramy okiennej. Natomiast rolety okienne w kasetach zapewniają skuteczną ochronę przed zabrudzeniem materiału. Oferujemy rolety w różnym rozmiarze oraz w wielu wersjach kolorystycznych i motywach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz jedo wystroju wnętrza, paneli podłogowych, a nawet drzwi wejściowych. Kupując rolety w jednym z naszych salonów możesz liczyć również na naszą pomoc w ich montażu.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc, które posiadamy w ofercie sprawdzą się do całkowitego lub częściowego zacienienia pomieszczenia. Zbudowane są z naprzemiennie ułożonych pasów materiału oraz prześwitującej tkaniny, które w zależności od naszych potrzeb, nakładają się na siebie lub tworzą jednolitą powierzchnię, zapewniając prywatność mieszkańcom. Wyposażone w mechanizm samohamujący pozwalają na samodzielne sterowanie ilością światła słonecznego wpadającego do pokoju. Dlatego często zastępują tradycyjne firanki i zasłony, które zajmują zdecydowanie dużo więcej miejsca.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą rolet zewnętrznych, które pełnią nie tylko funkcję zaciemniania pomieszczeń, ale również np. funkcję antywłamaniową.