ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
baner o nass

Drzwi przesuwne – Gliwice

Drzwi przesuwne dostępne w naszym asortymencie to propozycja dla osób, które cenią połączenie funkcjonalności z niebanalnym designem. To praktyczne i niezwykle sprytne rozwiązanie pozwoli Ci w oryginalny sposób podkreślić charakter wnętrza. Ten rodzaj drzwi doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdzie montaż drzwi tradycyjnych nie jest możliwy lub znacząco ograniczałby wolną przestrzeń. Mechanizm drzwi przesuwnych bazuje na ościeżnicy montowanej w ścianie, po której możemy swobodnie przesuwać skrzydło drzwi. W systemie naściennym prowadnice montowane są w nadprożu i przykrywane za pomocą maskownic, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne. Wśród innych rodzajów drzwi przesuwnych, które również dostępne są w naszym asortymencie, znajdziesz m.in. drzwi harmonijkowe lub składane.

Drzwi składane

Drzwi Harmonijkowe

Drzwi przesuwne drewniane, przeszklone

W asortymencie posiadamy różne rodzaje wewnętrznych drzwi przesuwnych. Możesz wybierać spośród modeli z przeszkleniami lub bez, o gładkiej fakturze i prostym designie lub z dodatkowymi akcentami dekoracyjnymi. Do wnętrz nowoczesnych, klasycznych i rustykalnych idealnie wpasują się drzwi z ciemniejszymi wykończeniem. Do pomieszczeń aranżowanych w stylu francuskim, klasycznym lub skandynawskim, sprawdzą się natomiast drzwi w jasnej kolorystyce o eleganckim i subtelnym wykończeniu.

Zamów drzwi przesuwne na szynie z montażem

Kupując drzwi przesuwne na szynie w naszej firmie, możesz również zlecić nam ich transport oraz montaż. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas i pieniądze, ale również zyskasz gwarancję, że zrobimy to solidnie i sprawnie. Dojeżdżamy do Klientów na terenie całego Śląska, a w szczególności Gliwic i Bytomia. Zatrudniamy własną ekipę budowlaną złożoną z fachowców, którzy posiadają niezbędne umiejętności oraz doświadczenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.