Napisz widokdom@interia.pl
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA POMIAR
Colage Panele

Panele - Gliwice, Bytom, Śląsk

Panele  w naszym asortymencie, to  kilkaset różnych dekorów, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie dokładnie takie panele, jakich potrzebuje.

Nasze panele bez trudu można dopasować do wnętrz każdego mieszkania, domu czy biura. To zdecydowanie tańsza alternatywa dla parkietów. Ich dodatkową zaletą, w porównaniu z droższymi odpowiednikami, jest również łatwość konserwacji.
Panele wystarczy regularnie zamiatać i co jakiś czas przetrzeć wilgotną szmatką. Ułatwia to utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i uniemożliwia rozprzestrzenianie się bakterii. Pod panele można zamontować wyciszającą warstwę pianki bądź też korka, dzięki czemu będą one znakomitym izolatorem hałasu.

Panele z montażem

Panele z montażem w naszych salonach, to produkty najwyższej klasy, ponieważ współpracujemy tylko z zaufanymi i profesjonalnymi producentami.

Panele zawsze były jednym z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Najważniejszą cechą przy wyborze odpowiedniego rodzaju paneli podłogowych jest ich odporność na zniszczenie oraz na odkształcenia pod wpływem uderzeń. Producenci oferują różne serie paneli, różniących się między sobą wytrzymałością na działanie poszczególnych czynników. 

Panele z montażem - Gliwice , Bytom

Panele jasne, czy ciemne - Jak wybrać najlepsze panele

Inną ważną kwestią przy wyborze paneli podłogowych jest to, gdzie klient zamierza je położyć. Jeśli chodzi o jasne panele podłogowe, najlepiej układać je w małych pomieszczeniach, takich jak przedpokoje czy klatki schodowe, czyli w miejscach, gdzie mamy do czynienia z niedoborem światła słonecznego. Natomiast panele podłogowe o ciemnych kolorach najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o większej powierzchni, takich jak np. salon. Produkty te znakomicie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, którym dodają ciepła. Bez względu na to, jakiego rodzaju paneli szukacie, w naszych salonach chętnie Wam doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepszy, najbardziej pasujący do Waszych preferencji model.

PANELE BEZ V-FUGI

PANELE Z V-FUGĄ